about_small_1

„Misją naszego Centrum ANI-DENT jest stworzenie warunków dla kompleksowych i rzetelnych usług stomatologicznych i protetycznych”

Nasze cele realizujemy dzięki:

  • poznawaniu potrzeb naszych pacjentów,
  • zastosowaniu szerokiego wachlarza usług stomatologicznych i protetycznych,
  • racjonalnej i fachowej obsłudze medycznej,
  • kompetencji naszego personelu
  • nowoczesnym sprzętom stomatologicznym i protetycznym

Właścicielami Centrum Stomatologii i Protetyki ANI-DENT jest małżeństwo Anna Strzelczyk-Boroń oraz Jacek Boroń. Doświadczenie oraz umiejętności zdobyte na drodze swojej edukacji oraz liczne praktyki zawodowe, kursy oraz uczestnictwo w targach branżowych zaowocowało ideą otwarcia takiego gabinetu, w którym pacjenci otrzymają kompleksową obsługę z zakresu stomatologii oraz techniki dentystycznej, wsparte sprzętem i materiałami najwyższej jakości.

Anna Strzelczyk-Boroń jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale Pedagogiki i Psychologii, który ukończyła z tytułem magistra oraz absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Zabrzu, które ukończyła w 2001 roku z tytułem technika dentystycznego. Jeszcze w trakcie szkoły podjęła praktyki zawodowe w laboratorium techniki dentystycznej w Zabrzu oraz w Bytomiu, gdzie zdobywała umiejętności zawodowe z zakresu wykonywania protez akrylowych,  szkieletowych, koron i mostów ceramicznych. Zdobyte doświadczenie zawodowe podparte licznie ukończonymi kursami zaowocowało powstanie w Lutym 2006 roku Pracowni Protetyki Stomatologicznej ANI-DENT w Tarnowskich Górach. Od tamtego czasu firma ANI-DENT stale podnosi swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.

about_small_2

about_small_2

Jacek Boroń jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ukończył jednolite studia magisterskie na wydziale Mechanicznym Technologicznym, specjalizacja Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Jeszcze w trakcie studiów w roku 2009 założył własną firmę zajmującą się sprzedażą materiałów i sprzętów dla gabinetów stomatologicznych oraz pracowni protetycznych.

Małżonkowie Anna i Jacek w 2013 roku dokonali fuzji swoich działalności i tak powstała marka Centrum Stomatologii i Protetyki ANI-DENT, oferująca Państwu pełne leczenie stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz bogaty zakres protetyki stomatologicznej. Pracujemy przy użyciu najlepszych materiałów pod względem wytrzymałościowymoraz estetycznym, zatrudniony personel to świetni fachowcy którzy z pasją i zaangażowaniem wykonują swoją pracę.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy radą i pomocą w każdym problemie stomatologicznym i protetycznym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia w ANI-DENT.